astrum-web_slider_02
Společnost AstrumQ Interactive, s.r.o. vytváří řešení dotýkající se hvězd, vyvíjí webové stránky s příběhy a užitečné mobilní aplikace na zakázku. Sídlíme v Ostravě od roku 2012. Naším posláním je zjednodušovat přístup k informacím.

Spolupracujeme s klienty malých a středních firem z mnoha odvětví. Zaměřujeme se na vývoj mobilních a webových aplikací zejména v oblastech obchodu, vzdělávání, gastronomie, zábavy a marketingu. Pečlivou analýzou potřeb zjišťujeme možnosti využití webového či mobilního řešení. V rámci spolupráce nabízíme servis mobilních a webových aplikací a odborné poradenství.

Vize

Do roku 2020 se stát přední českou vyvojářskou firmou s úspěšnými start-up projekty našich zákazníků na mezinárodním poli v oboru vývoje mobilních aplikací.

Cíle

V roce 2016 a 2017 připravujeme významný růst oblasti služeb vývoje mobilních a webových aplikací. Již letos jsme vytvořili základ pro budoucí spolupráci mobilní aplikaci BitOasis bitcoinovou peněženku pro investora z USA a uploader pro obrázkovou databanku od skupiny Mafra.

Spojili jsme síly, abychom společně s investorem podpořili novou vznikající sportovní platformu pro organizaci sportovních aktivit na území měst po celém světě. Do dvou let chceme operovat ve 4 vyznámných městech světa jako je Ostrava, Zürick, New York a San Francisco.

Motto

Přímo ke hvězdám „Directe ad astra“.

Filosofie

K úspěšné spolupráci stačí tři klíčoví lidé. Majitel, který chce změnu k lepšímu, pracovník, který bude se systémem pracovat a zákazník, který bude systém používat. Aplikujeme jednoduché agilní principy, které nám pomáhají vytvořit jednoduché funkční řešení.

Úspěchy

Disponujeme týmem lidí, který se zaměřuje na nalezení řešení a užitnou hodnotu. Neustále se zlepšujeme, abychom vždy obstáli a nabídli našim klientům to nejlepší vyzkoušených postupů a aktuálních trendů.

Každoročně se účastníme několika událostí, ve kterých získáváme cenou zpětnou vazbu a jsme srovnáváni s těmi nejlepšími v našem oboru. Naše práce již byla několikrát oceněnna. Získali jsme například ocenění za II. místo Podnikatelského inkubátoru za nejlepší podnikatelský nápad roku 2009.

I. místo v soutěži Nápad 2 Start-up a možnost prezentovat naše projekty v New yorku v roce 2012. Umístili jsme se v Top 30 projektech v soutěži Vodafone Nápad roku 2012. Tentýž rok jsme získali 1. místo v soutěži Technology Cup 2012 za progresivní řešení elektronického publikování, které jsme následně měli možnost prezentovat na veletrhu Cebit 2013 v německém Hannoveru.

Na konci roku 2014 jsme získali Inovační voucher Moravskoslezského kraje na rozvoj mobilní aplikace Domaluj si říkanku. V roce 2015 jsem se účasnili mezinárodního veletrhu Cebit a umístíli jsme mezi 10 nejlepších firem Moravskoslezského kraje v soutěži Vodafone Firma Roku 2015.

Historie názvu

Název společnosti AstrumQ má původ v latinském slově Astrum – tedy hvězda – a prvním písmenu slova Quality. Právě kvalita je tím, na čem si při naší práci zakládáme, stejně tak jako na inovativním a pečlivém přístupu, který přináší klientům maximální užitek a hodnotu.

 

Spolupracujeme

czechcooltrade

beeager

ekmedia

bohumin

akademieorlita

socialsharks

stoch

cpi


czechekosystem

impacthubostrava

czechinvest


myboom

prospergolf


bforb

vsb

univerzitapalackeho

 

bitoasis

businesscon

Daně v pohodě