Byli jsme v sobotu na workshopu Czechitas

Byli jsme v sobotu na workshopu Czechitas

Vystupovali jsme na workshopu Czechitas, sdružení, které chce zvýšit počet žen v IT. Aleš Vyka přiblížil svým příběhem, jak se stal grafikem a jaký to mělo dopad na jeho další vývoj byznys architekta. Podpořil přítomné Czechitas, aby začaly s grafikou a sledovali tutoriály, inspirovali se, ale hlavně tvořili, vzdělávaly neustále v grafice a posunovali své možnosti.

Přítomné dámy jsme poprosili, aby nám navrhly barvy pro naší sportovní síť Sportnect, přihlásilo se několik Czechitas, které přislíbily účast na tomto úkolu. Tereza Hrbková nám zaslala ihned po skončení krásný návrh barvený do zelena, za který moc děkujeme.

Veronika Kocurová napsala „V prvé řadě chci poděkovat za příjemná a povzbuzující slova na workshopu. Nějak u sebe s grafikou stagnuji a díky tobě jsem pochopila, že nemusím mít na sebe šílené nároky a očekávání, že pokud se pustím do jakékoliv tvorby, tak něco z toho vždy vznikne a vždy to někam dojde“.

Jsme hrdí, že můžeme být součástí a malým dílem podpořit ženy v IT. Děkujeme za pozvání a budeme těšit někdy neviděnou, třeba příště u nás na Akademii.