iOS vývojář mobilních aplikací – bakalářská praxe

iOS vývojář mobilních aplikací – bakalářská praxe

Internship Ostrava

Hledáme další hvězdu do našeho týmu ⭐

Nabízíme bakalářskou praxi pro studenty VŠB-TUO s možností podílet se na vývoji nativní iOS aplikace pod dohledem zkušeného vývojáře.

Můžeš si vybrat z několika projektů, na kterých budeš pracovat. Zvolit můžeš sportovní aplikaci Sportnect nebo aplikaci s železniční tématikou Moje OSŽ.

Na tuto pozici je potřeba mít znalost programovacího jazyka Swift na minimální úrovni a zájem o iOS platformu. Navíc se hodí zkušenosti s napojením na REST API. Pracujeme s moderními technologiemi a frameworky.

Poskytneme ti možnost docházení do kanceláře a konzultace face-to-face, naučíme a představíme ti celkový proces vývoje mobilní aplikace. Ukážeme, jak se dělají odhady a co je důležité dodržovat pro psaní “hezkého kódu”. Dáme ti zpětnou vazbu na tvůj zdrojový kód. Vyzkoušíš si, jaké to je pracovat v týmu, naprogramuješ nové moduly podle specifikace a vydáš aplikaci na App Store.

Ideální start od 09/2024.

Stačí se ozvat na e-mail info@astrumq.com nebo na tel +420 775 533 655.

Podmínky pro bakalářské praxe nalezneš zde https://www.fei.vsb.cz/export/sites/fei/cs-old/studium/informace-pokyny/files/metodika_praxe_bc_od_24_25.pdf