Jak probíhá zdarma test s konzultací k vašemu webu či e-shopu?

konzultace

Jak probíhá zdarma test s konzultací k vašemu webu či e-shopu?

Máte svůj web, ale nejste s ním spokojení a chcete jej vylepšit? Potom můžete využít naší 30minutovou konzultaci, která zahrnuje i analýzu webu zdarma, kde vám dáme konkrétní tipy a doporučení. Jak to vše probíhá se dočtete v tomto článku.

Pro koho je tato služba určena?

Pro každého, kdo chce vědět, zda jeho web má v pořádku základní nastavení i marketingové principy. Využít této služby mohou živnostníci i malé a střední firmy, ať už mají klasický web nebo e-shop.

 

konzultace

 

Co vše si z konzultace a analýzy odnesete?

Přehledný seznam bodů, které můžete na webu/e-shopu vylepšit.

  • Aktuální stav SEO (Co je to SEO? Jedná se o zkratku slov, která v překladu znamená optimalizace pro vyhledávače, jako např. Google či Seznam). 
  • Informaci, jestli se web zobrazuje ve vyhledávačích.  
  • Jak je web přehledný a srozumitelný pro návštěvníky.
  • Jestli není web napaden.
  • Jak dokáže web navigovat návštěvníka (UX), zda to dává smysl vůči záměru webu atd.
  • Probereme i jak analyzujete návštěvnost webu.

 

Jak se lze objednat?

Objednat se můžete přes tento odkaz (https://astrumq.com/konzultace/), stačí si vybrat termín přes Calendly a vyplnit stručně dvě odpovědi na otázky. A na co se ptáme?

  • Potřebujeme zaslat odkaz na web/e-shop, který chcete analyzovat. 
  • Také nás zajímá, jak svou situaci momentálně vnímáte a s čím potřebujete nejvíce pomoci. 

 

Jak je dlouhá čekací doba na konzultaci?

Volný termín v Calendly najdete většinou v rámci jednoho až dvou týdnů.

 

Co je potřeba, abyste si nachystali před konzultací?

Stačí se objednat, jak jsme výše zmiňovali. Dále snad jen dobrou náladu. Jinak vše
s vámi probereme tak, abyste tomu rozuměli a nebudeme mluvit v cizích nesrozumitelných pojmech.

 

Jak bude probíhat konzultace?

Vše řešíme online přes Google Meet (není třeba nic instalovat), nasdílíme vám pak obrazovku. V několika nástrojích vám ukážeme výsledky a rovnou i vysvětlíme, proč je vhodné dané věci upravit.

Analýzu s vámi provede Aleš Vyka, který je nejen spolumajitelem firmy AstrumQ, ale zároveň má u projektů roli byznys architekta.  

 

Je konzultace zdarma úplně nezávazná?

Ano, je. Seznam s vyhodnocením, který od nás dostanete v rámci konzultace můžete donést svým vývojářům, aby změny implementovali. Nebo je můžete nechat opravit rovnou u nás. Provedení změn je už ale nad rámec konzultace, tedy se jedná o placenou službu (v případě, že byste chtěli provést změny na webu, na všem se dopředu domluvíme). Nicméně celý test včetně online konzultace je zcela zdarma.

 

Jakých výsledků se nám už podařilo dosáhnout?

Hodnotili jsme takto už desítky webů a našli mnoho chyb, často se jednalo i o naprosto základní chyby. Po jejich opravě byly samozřejmě vidět výsledky. Někdy přinesly za několik měsíců zvýšení návštěvnosti i o 300 %, jindy se nejednalo o tak rapidní zvýšení (má na to vliv samozřejmě i celkový marketing), ale web se stal už mnohem lépe dohledatelným přes vyhledávače. 

Jednu z případových studií, kde zjistíte konkrétní postup analýzy i to  jakých výsledků se nám podařilo dosáhnout, najdete v tomto odkazu.

Existují jednoduchá pravidla, kterými by se vývojáři a agentury měli řídit, ale často tomu tak bohužel není, nebo na to nezbývá čas. Proto chceme, abyste měli zcela objektivní analýzu, s kterou dále už naložíte dle vlastních představ.

Chcete se podívat jakých výsledků se nám podařilo dosáhnout?

Váš tým AstrumQ 

 

Chcete test vašeho webu/e-shopu zdarma? 

Objednejte se zde