Přemýšlíš o nové práci v IT firmě?

Chceš v našem týmu vytvářet appky pro naše zákazníky? Máme pro tebe přichystaný projekt v oblasti sportovních aktivit, železnice, ale i automotive. Budeš rozvíjet v našem týmu nové funkce a vylepšovat ty stávající. Jsme otevření tvým nápadům, inovacím a názorům.

Chceš v našem týmu vytvářet appky pro naše zákazníky? U nás se budeš aktivně podílet na vývoji a udržování výše uvedených projektů a zdokonalování našich aplikací. Jsme otevření tvým nápadům, inovacím a názorům.

Nabízíme bakalářskou praxi pro studenty VŠB-TUO s možností podílet se na vývoji nativní iOS aplikace pod dohledem zkušeného vývojáře.

​​Nabízíme bakalářskou praxi pro studenty VŠB-TUO s možností podílet se na vývoji nativní Android aplikace pod dohledem zkušeného vývojáře.

“Přinášíme Vám společně nejlepší služby v IT přes 10 let,

ale to nemění nic na tom, že ze všeho nejdřív jsme lidé
a chováme se podle toho. Zakládáme si na spolehlivosti a vstřícnosti, jak mezi sebou v týmu, tak ve vztahu ke klientům. Jednoduše jsme tým IT specialistů, které tahle práce prostě baví. Momentálně je nás celkem 15 a rádi uvítáme nové tváře.”

Pracovní pozice v naší firmě jsou různorodé –⁠ vývojáři mobilních aplikací, web developeři, designéři, projektový manažeři a další.

Práce z domova a online?
Ano, to je u nás na některých pozicích také možné, stačí se s námi občas potkat osobně na meetinzích.

Zaujaly tě volné pozice, ale sháníš jen part-time job?
To vůbec nevadí, můžeš pracovat třeba jen na půl úvazku, napiš nám. (link – kontakt)

Baví tě práce v online světě, ale ještě nejsi úplný profik?
Máme několik seniorních specialistů, kteří tě vše naučí.

S námi rozhodně není nuda 🤠 🔫 🃏

pořádáme často zábavné teambuidingy. Jezdíme společně na jednodenní výlety, hrajeme hry (deskovky, ale zajdeme i do laser game arény) a také nás najdeš pravidelně obědvat ve skvělých restauracích.