Kariéra

Chceš odstartovat hvězdnou kariéru u nás?

Podívej se na přehled pracovních pozic na StartupJobs. Jsme AstrumQ Interactive

Volné pozice k nastartování

Senior vývojář

Seniorní mobilní vývojář iOS/Android

Umíš pracovat s Swiftem/Kotlinem a už máš několik projektů za sebou a hledáš novou výzvu? Chceš pracovat na dlouhodobých projektech od společností, které jsou vidět a slyšet? Najdeme ti ten pravý projekt a tým, ve kterém se ti bude líbit. Můžeš se těšit na projekty z automotive, utility a IoT.

Mediorní vývojář

Mediorní mobilní vývojář iOS/Android

Umíš pracovat s Swiftem/kotlinem a už máš několik projektů za sebou a hledáš novou výzvu? Chceš pracovat na dlouhodobých projektech od společností, které jsou vidět a slyšet? Najdeme ti ten pravý projekt a tým, ve kterém se ti bude líbit. Můžeš se těšit na projekty z automotive, utility a IoT.

Java vývojář

Senior/Medior Java back-end vývojář

Umíš pracovat s Javou na back-endu, jsi zkušený vývojář a hledáš novou výzvu? Chceš pracovat na dlouhodobém projektu, rozvíjet platformu a zároveň dělat práci přímo pro zákazníky? Můžeš se těšit na projekty z ecommerce.

Wordpress vývojář

Webový a WordPress developer

Umíš pracovat s Worpressem umíš nastavit šablony a poté udržovat web v chodu? Můžeš být senior, medior nebo junior. Chceš pracovat na projektech od společností, které jsou vidět? Neděláme projekty do šuplíku, můžeš se doma pochlubit na čem pracuješ a máme proces pro vývoj webových systému na míru, který tě rádi naučíme.

Technologie a nástroje

Využíváme nejmodernější technologie

Pracujeme se špičkovými nástroji

Využitím těchto nástrojů šetříme čas, díky kterému se můžeme soustředit na maximální výsledek naší práce.

Náš tým

Nik

grafik

Vojta

tester

Aleš

produktový manažer

Radek

vývojář

Tom

projektový manažer

Kuba

vývojář

Tomáš

obchod

Kuba

vývojář

Tom

vývojář